אירועים משפחתיים 2017-07-18T11:07:07+00:00

בית אנדרומדה – מול הים – בית לאירועים משפחתיים

בית אנדרומדה מאפשר שימוש מגוון בחללי הבית לטובת הפקה של אירועים פרטיים כגון חתונות, בר מצוות, בריתות, ימי הולדת ומסיבות פרטיות שונות.

קומות הבית יוצרות אפשרות לחללים בעלי אופי שונה כגון חדרי משחקים, הפעלות, ישיבות תאטרון, הקרנות סרטים ועוד. החללים מופרדים ומאפשרים ישיבה שקטה בחלל אחד, כשבחלל האחר יכולה להתקיים פעילות רועשת בין מפריע.
בבית מותקנים מקרנים המאפשרים הקרנת סרטי משפחה או הקראת נאומים מול עד 250 אורחים בחלל אחד. המתחם מופרד מהסביבה ומאפשר ישיבה בחצר, בבית או בגג בפרטיות מלאה וברוגע ללא חשש לאורחים בכל גיל שהוא.
אנו מספקים את כל המעטפת מבחירת התפריט, בניית מהלך האירוע, המלצות לפעילויות בהתאם לאופי האירוע, עבודה מול כל גורם שתבחרו, ליווי והקשבה במהלך האירוע ועד לאחר סיומו המוצלח.
כל צוות נותני השירות, מאנשי הבית בפגישה הראשונה דרך מנהל האירוע והמלצרים, הינם צוות קבוע של הבית.

פעילויות לבר מצווה

אנו עובדים עם מספר חברות הפעלה לאירועי בר/ת מצווה.
מגוון האפשרויות רחב וכולל עבודות יצירה,חדר משחקי כדורגל שולחן, הוקי, משחקי וידאו, הפעלה ומופע טלפתי ועוד.

תפריט ילדים

אנו בונים תפריטים משולבים לילדים ומבוגרים תוך אפשרות הפרדה בין העמדות והחללים. תפריטי הילדים/נוער בנויים שונה ומותאמים לטעמם עם מנות כגון, פסטות, המבורגרים, צ'יפס, רטבים ועוד.

בית הכנסת הלובי ביפו עתיקה

בית אנדרומדה מאפשר קיום האירוע מייד בתום העלייה לתורה ביום שבת בבוקר. התכנסות המשפחה והאורחים בשילוב בית הכנסת ביום האירוע מעצים את החוויה וקושר אותה לחלקו המסורתי של היום.
הנופך ההיסטורי של יפו העתיקה יוצר אווירה מושלמת לאירוע החגיגי בשילוב ההיסטוריה והמורשת של המקום והנוף המרהיב הצופה על כל גוש דן.

ריכזנו לכם פרטים נוספים
לפני האירוע.

כנסו לקטלוג הדיגיטלי

סקרנים לדעת יותר?
השאירו פרטים ואנחנו נתקשר